PARODOS

2011

Algio Griškevičiaus darbų paroda NUOJAUTOS
2011-12-02 – 2011-12-31

Sostinės Pamėnkalnio galerijoje gruodžio mėnesį tapytojas, skulptorius ir fotografas Algis Griškevičius pristato naujausius savo tapybos darbus ir skulptūrinius objektus. Paroda „Nuojautos“ jau penkiasdešimt penktoji autoriaus kūrybinėje biografijoje.

Per pastaruosius dvejus metus Algis Griškevičius surengė fotografijos parodas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Greifsvalde (Vokietijoje), Bialystoke (Lenkijoje), Čikagoje (JAV), didesnė tapybos paroda Vilniuje vyko 2009 metais, taigi po nedidelės pertraukos tai puiki proga vėl išvysti žinomo autoriaus tapybos darbus.

Pasak dailėtyrininkės Aldonos Dapkutės, įdomus Algio Griškevičiaus paveikslų daugialypiškumas, konkretaus vaizdo transformacija į regimybę, kupiną nuojautų, neaiškaus laukimo. Skaudi harmonija, baugi rimtis slypi pačioje tapybos stilistikoje, kolorite, ne tik motyve. Atsiveria įvairios realybės dimensijos, junti, kad visai čia pat būtis ir išnykimas, laikinumas ir amžinybė.

Didelio formato drobėse nėra žmonių/personažų, tik jų veiklos pėdsakai (pastoliai, pastatai, statiniai), vaizduojamos vietos atrodo pažįstamos, bet kiek bežiūrėtum, negali prisiminti kur tai yra. Tada rodosi, kad paveiksluose – pasąmonės peizažai, užpildyti realybės fragmentų, nuojautų ir tylos.Daugiau informacijos apie autorių:
www.algisg.ltAlgis Griškevičius "Pamirštų karusėlių šalis" 2010
Algis Griškevičius "Pamirštų karusėlių šalis" 2010
Algis Griškevičius "Postamentų restauravimo metas" 2011
Algis Griškevičius "Postamentų restauravimo metas" 2011
Algis Griškevičius "Tik sankirtų aidas" 2010
Algis Griškevičius "Tik sankirtų aidas" 2010